Allah Teâlâ’nın vâcib kıldığı kurbanlarınıza ilişkin vekâletlerinizi internet sitemiz ve iletişim yollarımız vasıtasıyla kaydediyor, kurbanlarınızı isim ve vekâletleriniz tek tek okunmak suretiyle İslâmî usûllere tam bir riayetle kestiriyoruz.

Kurban videonuzu en kısa sürede size ulaştırıyoruz

Adak kurbanlarınız, seçmiş olduğunuz cüsseye göre, isminiz zikredilerek kesilmekte ve isminizin zikredildiği kesim videoları, bizlere bildirmiş olduğunuz telefon numarasına gönderilmektedir

Akîka kurbanınız küçükbaş olarak kesilmekte ve isminizin zikredildiği kesim videoları, bizlere bildirmiş olduğunuz telefon numarasına gönderilmektedir. Erkek evlât için 2; kız evlât için 1 kurban tercihi, sünnete daha uygun olandır.

      Nafile Kurban Allâh rızâsı için muhtelif niyetlerle bağışladığınız kurbanınız küçükbaş olarak kesilmekte ve isminizin zikredildiği kesim videoları, bizlere bildirmiş olduğunuz telefon numarasına gönderilmektedir.

   Bağışlamış olduğunuz kurbanlarınız;  ihtiyaç sahipleri Medrese ve Kur’an talebelerine  bir yıllık et ihtiyacı kapsamında değerlendirilmektedir.

Yapanız gereken İban Numarasına Para gönderirken Açıklama Kısmına Kurban ,Adak,Akika veya Nafile  şeklinde belirtmenizdir.

HESAP BİLGİLERİMİZ

KUVEYTTÜRK

İBAN: TR24 0020 5000 0943 1889 3000 01